TRAX 2024

SKU
TRAX-24
В наявності

Справжня класика в нашій лінійці, TRAX призначена для веселого відпочинку на воді. Заснована на своїй легендарній спадщині, ця дошка продовжує пропонувати унікальне поєднання комфорту, продуктивності та простоти використання для найнеймовірніших фрірайд сесій.

•   Чудова дошка для фрірайду/фрістайлу
•   Супергладка їзда
•   Максимальний комфорт і поштовх
•   М'яка, прощає помилки

 

Починаючи з 599 €

Помірний рокер забезпечує раннє планування та зберігає легендарне ковзання, властиве дошкам TRAX. Лінія рокера розділена на три області з більш плоскою частиною по центру, що гарантує гарний кут вирізування на вітер та неперевершений контроль. Дошка перейняла від конструкції рокера WTF? перехід між середньою секцією та краями, забезпечуючи по-справжньому хороший поштовх.

Днище дошки має глибокий подвійний конкейв (області увігнутості) та паралельні канали. Таке компонування забезпечує першокласне зчеплення з водяною поверхнею та контроль дошки. Саме подвійний конкейв є основою комфорту та неперевершеної стабільності.

Рейли отримані у спадок від моделі HRD дошки, з більш високим перерізом в області ступнів для кращого підйому і балансу, в інших частинах дошка тонка, що забезпечує краще зчеплення.

Поверхня палуби дошки трохи скошена, забезпечуючи найкращий контакт між падсами та дошкою. Складна тривимірна поверхня 3D у середній секції дісталася у спадок від дошки TRAX, та допомагає зберегти баланс по центру дошки, забезпечуючи високу точність зворотного зв'язку та контроль при катанні.

На воді дошка вражає плавністю ходу. У русі відчувається легкість, збалансованість та інтуїтивність. Цю дошку характеризують чудове ковзання, потужний поштовх і м'які приводні.

TRAX доступна в чотирьох розмірах, які повинні підійти широкому колу райдерів: 132x37 см, 133x38 см, 136x40,5 см і 137x42 см. Дошки поставляються з плавцями UNIBOX 50мм, які забезпечують кращу швидкість і покращене ковзання завдяки більш тону

Зброя для фрірайду, TRAX - це фантастична дошка для катання як новачків, так і райдерів середнього та просунутого рівня, яким подобається кататися, виконуючи кілька стрибків та трюків між ними.

Розмір  Вага (кг)
132 х 37 2,2
133 х 38 2,3
136 х 40.5 2,9
137 x 42 3,0

 

Ваша оцінка