TRAX 2022

Рейтинг:
100%
SKU
TRAX-22
В наявності

Справжня класика в нашій лінійці, TRAX призначена для розваг на воді. Ця дошка, як і раніше, заснована на своїй легендарній спадщині, продовжує пропонувати унікальне поєднання комфорту, продуктивності та простоти використання для найнеймовірніших сесій фрірайду.

•   Чудова дошка для фрірайду/фрістайлу
•   Супергладка їзда
•   Максимальний комфорт і поштовх
•   М'яка, прощає помилки

Починаючи з 312 € Звичайна ціна 520 €

Основне призначення дошки TRAX – приносити радість.

Це нова дошка, технологічний спадкоємець TRAX HRD, увібрала кілька технологічних нововведень від WTF?! та забезпечує унікальне поєднання комфорту, високих характеристик та легкості катання.

Помірний загальний поздовжній вигин (рокер) забезпечує раннє планування та зберігає легендарне ковзання, властиве дошкам TRAX.

Лінія рокера розділена на три області з більш плоскою частиною по центру, що гарантує гарний кут вирізування на вітер та неперевершений контроль. Дошка перейняла від конструкції рокера WTF? перехід між середньою секцією та краями, забезпечуючи по-справжньому хороший поштовх.

Днище дошки має глибокий подвійний конкейв (області увігнутості) та паралельні канали. Таке компонування забезпечує першокласне зчеплення з водяною поверхнею та контроль дошки. Саме подвійний конкейв є основою комфорту та неперевершеної стабільності.

Рейли отримані у спадок від моделі HRD дошки, з більш високим перерізом в області ступнів для кращого підйому і балансу, в інших частинах дошка тонка, що забезпечує краще зчеплення.

Поверхня палуби дошки трохи скошена, забезпечуючи найкращий контакт між падсами та дошкою. Складна тривимірна поверхня 3D у середній секції дісталася у спадок від дошки TRAX, та допомагає зберегти баланс по центру дошки, забезпечуючи високу точність зворотного зв'язку та контроль при катанні.

На воді дошка вражає плавністю ходу. У русі відчувається легкість, збалансованість та інтуїтивність. Цю дошку характеризують чудове ковзання, потужний поштовх і м'які приводні.

Всі версії поставляються з плавцями UNIBOX 50мм, які забезпечують кращу швидкість та покращене ковзання завдяки більш тонкому профілю.

Розмір  Вага (кг)
136 х 40.5 2,9
137 x 42 3,0

 

Ваша оцінка