SLICE BAMBOO

SKU
SLICE-BAMBOO
В наявності

SLICE BAMBOO — компактна дошка для серфінгу в бамбуковій сендвіч-конструкції, яка відмінно справляється як з фристайлом, так і з серфінгом на малих і середніх хвилях.

- Раннє гліссування.
- Відмінні кути ходіння проти вітру та можливості вирізування
- Відмінний товчок завдяки унікальному рокеру та зовнішньому обводу.
- Відмінний контроль при катанні без петель
- Легкі приземлення, завдяки широкому носу
- Зменшений момент інерції забезпечує легкість ходу дошки у повітрі та на воді.

Починаючи з 999 €

Компактний формат, тонкі рейли, виражений рокер та глибокий канал у нижній частині – ідеальні атрибути стреплесу фрістайлу. Дошка дає потужний природний поштовх, легко маневрує у повітрі та забезпечує м'яке та стабільне приземлення.

Завдяки своєму майже паралельному контуру SLICE BAMBOO легко літає, а її здібності зарізки чудові. Завдяки прямішим рейлам і більш плоскому рокеру прискорення стає простіше, а рух по воді відбувається швидше та ефективніше, навіть на м'яких хвилях.

Тонкі напрямні також забезпечують відмінний контроль та плавне проходження чопу. Передбачувана та весела в серфінгу ця дошка неймовірно доступна, а її компактна форма дозволяє легко повертати на невеликих хвилях.

Перехід від рейлу до хвоста м'який, що робить перехід від зарізки до карвінгу легким та полегшує початок повороту. Поряд із закругленим носом, одинарний нижній канал із подвійним конкейвом допомагає зберігати плавучість під час стреплес трюків, а також забезпечує кращу керованість та більший комфорт на хвилях.

SLICE BAMBOO має ефективну та надійну бамбукову конструкцію, в якій використані природні властивості бамбукового шпону. Ця дошка має цільний бамбуковий шар внизу і два шари на деку як додаткове посилення для довговічності.

Ця дошка доступна в трьох розмірах: 5'1, 5'3 та 5'5. Всі вони оснащені хвостовим килимком, закладними для стреп та набором плавників Futures F4 437 Thruster. При бажанні також можна додати середній та передній килимки.

Доступний, універсальний і активний у воді, SLICE BAMBOO відмінно підходить для новачків, тих, хто шукає стабільності, практикуючих переходи, і тих, хто хоче робити потроху, наприклад, розбивати хвилі і виконувати трюки в повітрі.

Дошка також найкраще підходить для хвиль невеликого та середнього розміру та відмінно підходить для притиску та не надто сильних хвиль.

 

Розмір Розміри (см) Об'єм, л Вага, кг
5'1 156 x 45.5 x 5.6 21,7 3
5'3 161 x 46.5 x 5.7 23 3,12
5'5 166 x 47.5 x 5.8 24,7 3,27

Ваша оцінка