SLICE BAMBOO FOIL

SKU
SLICE-BAMBOO-FOIL
В наявності

SLICE BAMBOO FOIL - це фантастична дошка 2 в 1, оснащена треками для фоїлу: компактні розміри, паралельний контур та тонкі рейли SLICE ідеально підходять для використання як дошка для фоїлу. Проста в користуванні, SLICE забезпечує плавну їзду, навіть коли дошка іноді ударяється об воду. Фрістайл, Вейв, Круїз і Фоїл, SLICE BAMBOO FOIL дійсно може все це!

Починаючи з 1 079 €

Компактний формат, тонкі рейли, виражений рокер та глибокий канал у нижній частині – ідеальні атрибути стреплесу фрістайлу. Дошка дає потужний природний поштовх, легко маневрує у повітрі та забезпечує м'яке та стабільне приземлення.

Завдяки своєму майже паралельному контуру SLICE BAMBOO FOIL легко літає, а її здібності зарізки чудові. Завдяки прямішим рейлам і більш плоскому рокеру прискорення стає простіше, а рух по воді відбувається швидше та ефективніше, навіть на м'яких хвилях.

Тонкі напрямні також забезпечують відмінний контроль та плавне проходження чопу. Передбачувана та весела в серфінгу ця дошка неймовірно доступна, а її компактна форма дозволяє легко повертати на невеликих хвилях.

Перехід від рейлу до хвоста м'який, що робить перехід від зарізки до карвінгу легким та полегшує початок повороту. Поряд із закругленим носом, одинарний нижній канал із подвійним конкейвом допомагає зберігати плавучість під час стреплес трюків, а також забезпечує кращу керованість та більший комфорт на хвилях.

SLICE BAMBOO FOIL має ефективну та надійну бамбукову конструкцію, в якій використані природні властивості бамбукового шпону. Ця дошка має цільний бамбуковий шар внизу і два шари на деку як додаткове посилення для довговічності.

З додаванням Twin-Tracks SLICE BAMBOO FOIL є фантастичною дошкою «два в одному».

Ця дошка доступна в трьох розмірах: 5'1, 5'3 та 5'5. Всі вони оснащені хвостовим килимком, закладними для стреп та набором плавників Futures F4 437 Thruster, а також закладними в ідеальному місці для встановлення V-подібних стреп, щоб отримати максимальну віддачу від фоїлу. При бажанні також можна додати середній та передній килимки.

Доступна, універсальна і активна у воді, SLICE BAMBOO FOIL відмінно підходить для новачків, тих, хто шукає стабільності, практикуючих переходи, і тих, хто хоче робити потроху, наприклад, розбивати хвилі і виконувати трюки в повітрі.

Дошка також найкраще підходить для хвиль невеликого та середнього розміру та відмінно підходить для прижиму та не надто сильних хвиль.

 

Розмір Розміри (см) Об'єм, л Вага, кг
5'1 156 x 45.5 x 5.6 21,7 3,4
5'3 161 x 46.5 x 5.7 23 3,5
5'5 166 x 47.5 x 5.8 24,7 3,6

Ваша оцінка