SHADOW

SKU
SHADOW
В наявності

Немає такої хвилі, з якою SHADOW не зміг би упоратися. Завдяки покращеній формі та контуру новий SHADOW забезпечує велику швидкість та контроль, дозволяючи досягти найчистішого та автентичного відчуття від серфінгу.

- Нова форма та контур для ідеального поєднання швидкості та контролю
- Спеціаліст з високореактивних хвиль
- Спритний і прямий
- Неймовірно збалансований та інтуїтивно зрозумілий

Починаючи з 1 329 €

У новій версії SHADOW ми зберегли всі якості існуючої дошки та зробили її трохи швидше та з ще більшим контролем.

Її форма і круглий хвіст, як і раніше, забезпечують краще ковзання і маневреність, як ніхто інший. Розроблена, щоб вселяти впевненість у кожному повороті та при переходах з канта на кант, верблюжа дека з помірним об'ємом забезпечують ідеальний контроль.

Цього року SHADOW має трохи глибше увігнуте дно в області між передніми та задніми ногами, що збільшує швидкість та потенціал планування. Таким чином, дошка розвиває велику швидкість і краще рухається проти вітру, щоб упіймати ще більше хвиль. Нова SHADOW почувається ще більш комфортно на різних хвилях і здивує вас своїм потенціалом прискорення в поворотах, легко перенаправляючи вас до наступного руху.

Перехід до хвоста трохи ширший, що випрямляє контури дошки в області між стопами. Це забезпечує підвищену стабільність для спокійнішої їзди і кращі низькі частоти, а значить, відкриває новий потенціал при слабкому вітрі. Рейли також гостріші і тонші у напрямку до хвоста, що забезпечує кращий контроль і чіткіші повороти.

Ідеально збалансована та зручна, SHADOW винятково добре справляється зі швидкістю та любить виконувати як довгі повороти, так і надшвидкі повороти. Зміна стійки, повороти виконуються легко та без зусиль. Дошка відчувається живою під ногами, забезпечуючи велику зворотний зв'язок при виконанні великих або потужних вертикальних поворотів. Великі, чисті та особливо потужні хвилі найкраще підходять цій дошці та її високій реактивності, де вона може по-справжньому показати свій швидкісний потенціал та фантастичні карвінгові здібності.

SHADOW виготовлена ​​з використанням технології HD Foam Flex Composite з оптимізованою гнучкістю для максимальної надійності, комфорту та маневреності. Механічні характеристики, досягнуті завдяки цій конструкції, забезпечують меншу вагу та ідеальне відчуття класичної дошки для серфінгу.

Під килимком розташовані амортизатори, які підвищують довговічність дошки та забезпечують додатковий комфорт, оскільки ефективно поглинають усі удари райдерів.

SHADOW доступна в розмірах 5'4, 5'6 та 5'8. Всі розміри оснащені повним килимком та закладними для стрепу. Дошка 5'4 поставляється із набором плавників F-ONE Flow Carbon XS. Моделі 5'6 та 5'8 поставляються з набором плавців F-ONE Flow Carbon M.

Надзвичайно ефективна та інтуїтивно зрозуміла в управлінні, SHADOW була розроблена для високошвидкісного серфінгу. Гнучка, реактивна, швидка та точна на будь-якій хвилі, ця дошка дозволить вам заряджатися як ніколи раніше.

 

Розмір Розміри (см) Об'єм, л Вага, кг
5'4 162.5 x 46 x 5.3 20,1 3
5'6 167 x 47 x 5.3 21,4 3,1
5'8 173 x 48 x 5.3 22,8 3,46

Ваша оцінка