MITU PRO CARBON

SKU
MITU-PRO-CARBON
В наявності

Легка та відома своєю реактивною та маневреною формою, MITU PRO CARBON є незамінним помічником для будь-якого райдера, який хоче поєднати високопродуктивну їзду хвилями із серйозним фристайлом та стреплес стрибками.

- Супер рухливий та реактивний контур
- Стабільність та передбачуваність при агресивній їзді
- Легка та активна їзда
- Відмінно підходить для стрибків та обертань стреплесПочинаючи з 1 569 €

Завдяки компактному контуру одинарний конкейв залишається ДНК моделей MITU PRO. Її унікальна форма допомагає дошці рано почати гліссувати, миттєво прискорюватися та забезпечує стабільність та передбачуваність у будь-яких умовах.

Форму MITU PRO CARBON було покращено з часом: з'явилися бічні плоскі секції внизу, а також плоскі секції внизу між передньою та задньою ногою. Лінія рокера забезпечує кращий контроль канта та загальне покращення відчуттів.

Виразний ластівчин хвіст дозволяє дуже плавно починати повороти і легко корвив. Тим не менш, дошка готова агресивно повертати, коли ви цього хочете. Об'єм, стабільність і плавучість ідеально збалансовані для дошки, яка серфіт краща, ніж будь-коли раніше.

MITU PRO CARBON створена з використанням технології HD Foam Carbon Composite, де використання карбонового волокна призводить до більш легкої конструкції. Ця надлегка конструкція дозволяє дошці прилягати до ніг, що ідеально підходить для стрибків стреплесу. До того ж, висока швидкість, гліссування та стабільність роблять її ідеальною стреплес дошкою.

Зрештою, ця дошка задовольнить потреби найвибагливіших райдерів, а також забезпечить впевненість, що вселяє, і велику свободу на хвилях.

У цій лінійці представлено п'ять розмірів: від 5'2 до 5'10. У найбільших розмірах більше уваги приділяється глиссированию і загальної стійкості, а менших розмірах більше уваги приділяється маневреності. Всі вони мають однакові особливості форми та особливий контур, що дозволяє максимально ефективно використовувати енергію хвилі.

Усі розміри оснащені повноцінною подушкою. Дошки розміром 5'2 та 5'4 поставляються з набором нових плавців F-ONE Flow Carbon XS. Моделі 5'6, 5'8 та 5'10 поставляються з набором плавців F-ONE Flow Carbon M.

 

Розмір Розміри (см) Об'єм, л Вага, кг
5'2 157 x 45 x 5.4 20,5 2,65
5'4 162 x 46 x 5.5 22 2,74
5'6 167 x 46.5 x 5.5 23 2,83
5'8 172 x 47 x 5.6 24 2,93
5'10 177 x 48.5 x 5.7 26 3,11

Ваша оцінка