MITU PRO BAMBOO

SKU
MITU-PRO-BAMBOO
В наявності
MITU BAMBOO пропонує фантастичний шейп MITU у простій упаковці, використовуючи чудові властивості натурального бамбука для створення легкої, чутливої та міцної дошки.

- Супергибкий і реактивний шейп
- Інтуїтивно понятний і ігровий у будь-яких умовах
- Легкая и предсказуемая
- Потрясающая обробка чопа
Починаючи з 999 €

Завдяки компактному контуру одинарний конкейв залишається ДНК моделей MITU PRO. Її унікальна форма допомагає дошці рано почати гліссувати, миттєво прискорюватися та забезпечує стабільність та передбачуваність у будь-яких умовах.

Форму MITU PRO BAMBOO було покращено з часом: з'явилися бічні плоскі секції внизу, а також плоскі секції внизу між передньою та задньою ногою. Лінія рокера забезпечує кращий контроль канта та загальне покращення відчуттів.

Виразний ластівчин хвіст дозволяє дуже плавно починати повороти і легко корвив. Тим не менш, дошка готова агресивно повертати, коли ви цього хочете. Об'єм, стабільність і плавучість ідеально збалансовані для дошки, яка серфіт краща, ніж будь-коли раніше.

MITU PRO BAMBOO має ефективну та надійну бамбукову конструкцію, в якій використані природні властивості бамбукового шпону. Ця дошка має цільний бамбуковий шар внизу і два шари на деку як додаткове посилення для довговічності.

Зрештою, ця дошка задовольнить потреби найвибагливіших райдерів, а також забезпечить впевненість, що вселяє, і велику свободу на хвилях.

У лінійці представлено п'ять розмірів: від 5'2 до 5'10 дюймів. У найбільших розмірах більше уваги приділяється глиссированию і загальної стійкості, а менших розмірах більше уваги приділяється маневреності. Всі вони мають однакові особливості форми та особливий контур, що дозволяє максимально ефективно використовувати енергію хвилі.

Всі розміри оснащені хвостовим килимком, закладними для стрепу та набором плавників Futures F4 437 Thruster. При бажанні також можна додати середній та передній килимки.

 

Розмір Розміри (см) Об'єм, л Вага, кг
5'2 157 x 45 x 5.4 20,5 2,8
5'4 162 x 46 x 5.5 22 2,95
5'6 167 x 46.5 x 5.5 23 3,04
5'8 172 x 47 x 5.6 24 3,13
5'10 177 x 48.5 x 5.7 26 3,27

Ваша оцінка