MITU PRO BAMBOO FOIL

SKU
MITU-FOIL
В наявності
MITU PRO BAMBOO FOIL пропонує фантастичну форму MITU у простій упаковці, використовуючи чудові властивості натурального бамбука для отримання легкої та міцної дошки. Дошка оснащена треками, що дозволяє закріпити на дошці будь-який фоїл та випробувати гострі відчуття від кайтфоілінгу.

- Супергибкий і реактивний шейп
- Інтуїтивно понятний і ігровий у будь-яких умовах
- Легкая и предсказуемая
- Потрясающая обробка чопа
Починаючи з 1 099 €

Завдяки компактному контуру одинарний конкейв залишається ДНК моделей MITU PRO. Її унікальна форма допомагає дошці рано почати гліссувати, миттєво прискорюватися та забезпечує стабільність та передбачуваність у будь-яких умовах.

Форму MITU PRO BAMBOO FOIL було покращено з часом: з'явилися бічні плоскі секції внизу, а також плоскі секції внизу між передньою та задньою ногою. Лінія рокера забезпечує кращий контроль канта та загальне покращення відчуттів.

Виразний ластівчин хвіст дозволяє дуже плавно починати повороти і легко карвити. Тим не менш, дошка готова агресивно повертати, коли ви цього хочете. Об'єм, стабільність і плавучість ідеально збалансовані для дошки, яка серфіт краща, ніж будь-коли раніше.

MITU PRO BAMBOO FOIL має ефективну та надійну бамбукову конструкцію, в якій використані природні властивості бамбукового шпону. Ця дошка має цільний бамбуковий шар внизу і два шари на деку як додаткове посилення для довговічності.

Зрештою, ця дошка задовольнить потреби найвибагливіших райдерів, а також забезпечить впевненість і велику свободу на хвилях.

У лінійці представлено три розміри: від 5'6 до 5'10 дюймів. Їх особлива форма дозволяє всім райдерам максимально використовувати енергію хвилі та забезпечує приголомшливу здатність гліссування та загальну стійкість, а також відмінно підходить для кайтсерфінгу.

Всі розміри оснащені хвостовим килимком, закладними для стрепу, а також закладними в ідеальному місці для встановлення V-подібних стрепів, щоб отримати максимальну віддачу від фоїлу. Дошки поставляються із набором плавників Futures F4 437 Thruster. Додавання середнього та переднього килимків можливе як опція.

 

Розмір Розміри (см) Об'єм, л Вага, кг
5'6 167 x 46.5 x 5.5 23 3,47
5'8 172 x 47 x 5.6 24 3,55
5'10 177 x 48.5 x 5.7 26 3,75

Ваша оцінка