MANERA SEAFARER GROMS

SKU
SF-GROM
В наявності

Ми не пішли на компроміси, тому в наших гідрокостюмах GROMS використовуються ті самі матеріали та технології, що й для дорослих. Для нас важливо, щоб нашим підліткам було комфортно справлятися зі стихією, щоб вони могли розвивати свою пристрасть до наших улюблених видів спорту.

Починаючи з 208,25 € Звичайна ціна 245 €

MANERA SEAFARER GROMS -  гідрокостюм з гарною посадкою і використанням високоякісних матеріалів. Якщо ви шукаєте високотехнологічний гідрокостюм за доступною ціною, це ідеальна модель.

Розроблений у 3D
Коли галузевим стандартом є розробка 2D-моделей та спроба їх розміщення на 3D-корпусі, ми вирішили відкрити нові горизонти та піти у протилежному напрямку. Ми використовуємо комп'ютерний дизайн для моделювання гідрокостюмів, що добре сидять в 3D, а потім використовуємо інноваційне програмне забезпечення, яке перетворює його в точний 2D-зразок для заводу. Це створює природну посадку на шкірі, що виділяє гідрокостюми MANERA.

Ущільнювальні принти
Ущільнювальні принти роблять кісточки та зап'ястя жорсткішими. Вони виконують спільну функцію, яка утримує воду та утримує панелі рук та ніг на місці.

Стратегічна структура
Деякі області дуже чутливі до тертя, напруги та розривів. Всі гідрокостюми MANERA були розроблені з урахуванням строгих вимог, включаючи:

- Уникнути швів у зонах натягу, щоб максимізувати гнучкість та міцність.
- Слідкувати, щоб шви були розтягнуті вертикально, а чи не вбік.
- Видалення швів у зонах тертя, що дозволяє уникнути висипки та збільшує здатність до розтягування.
- Посилення стратегічних частин та панелей там, де це необхідно.

Fusion Cut
Різні шари неопрену сплавлені на кінчиках рук і ніг, що робить його тоншим і естетичнішим. Він захищає внутрішню частину піни неопренової (AIR FOAM), закриваючи її.

Шви GBS
Шари неопрену склеюються разом, а потім «зшиваються наосліп» (голка не проходить через шар неопрену повністю). Крім 100% водонепроникності цей тип швів забезпечує високий рівень гнучкості.

Триплекс Seafarer
Triplex SEAFARER спроектований так, щоб бути надійним та ефективним.

- Reflex-skin / Захист
- S-foam / Ізоляція
- X10D + / Тепло та гнучкість

Зібрані разом ці три матеріали забезпечують все, що вам потрібно для гарного гідрокостюму: тепло, гнучкість та комфорт.

 

Вік 8-9 10-11 12-13 14-15
Вага 54-62 62-70 70-78 78-86
Зріст 126-148 134-156 142-164 150-172

 

 

Ваша оцінка