MANERA MAGMA

Рейтинг:
100%
SKU
MAGMA-MEN
В наявності
Чоловічий гідрокостюм Manera Magma створений для холодних та вітряних зимових днів. Фліс Magma+ діє як ізолятор та як генератор тепла. Крім того, він сохне на 30% швидше, ніж класичний фліс. Якщо коротко - це найкращий чоловічий гідрокостюм на ринку
Починаючи з 440 € Звичайна ціна 550 €

MANERA MAGMA – найкращий захист, якщо ви хочете провести всю зиму у воді. Це гідрокостюм, який наша команда використовує в Ісландії, Канаді чи Швеції. MAGMA HOODED – найкращий друг північних воїнів. Завдяки вітрозахисному капюшону Magma, прикріпленому до костюма Magma 5.3, ви можете потрапити в будь-яку точку цілий рік навіть у найгірших умовах.

Гідрокостюм Magma побудований для холодних та вітряних зимових днів. Фліс Магма+ є одним із найкращих матеріалів: плюшеві петлі працюють як ефективні ізолятори та теплогенератори, забезпечуючи гладкі та м'які відчуття, що робить костюм неймовірно зручним. Magma виготовлений так, щоб бути надзвичайно гнучким, щоб зберегти навіть найтовстіший костюм еластичність. Це гідрокостюм - Ваш вибір, якщо Ви не хочете залишитися вдома під час зимової сесії.

MANERA використовує найсучасніші технології у створенні гідрокостюмів. Ми скануємо форму тіла в 3D і за допомогою спеціальної програми перекладаємо 3D формування лекал у 2D панелі для нарізки неопрену. Зверніть увагу, костюми MANERA зовні округлі, а не плоскі. Для райдера це означає справжню преміум посадку з мінімумом швів, а отже комфорт та тепло на воді. Ми робимо наші гідрокостюми з урахуванням особливостей морфології та видів спорту, якими ми займаємося.

TRIPLEX MAGMA – створений для тепла.

Re-flex skin / Захист
Повітряна піна / Ізоляція
Magma+ / Тепло та швидке висихання

Разом ці три матеріали створюють теплий, міцний та зручний гідрокостюм.

SD2 2.0 — наша нова система герметичності швів. Спочатку дві неопренові панелі з'єднуються методом GBS (сліпий шов з проклеюванням), а потім з внутрішньої сторони шви проклеюються спеціальною стрічкою SD² на 100% виключає проникнення води і робить костюм надійним і максимально тягнеться. Стрічка SD² тепер приварена до шва за допомогою повітронагрівача, на відміну від минулих років, коли стрічка була приклеєна вручну. Цей новий процес приносить більше довговічності, водонепроникності та гнучкості для наших гідрокостюмів.

СТРАТЕГІЧНА СТРУКТУРА
Деякі ділянки дуже чутливі до тертя, натягу та розриву. Всі гідрокостюми MANERA були розроблені з урахуванням вимог, включаючи:

- Відсутність швів у місцях напруг, щоб досягти максимальної гнучкості та міцності.
- Шви натягнуті вертикально, а не вбік.
- Видалення швів на ділянках тертя, що дозволяє уникнути висипання та підвищити еластичність.
- Посилення стратегічних деталей та панелей саме там, де це необхідно.

MAGMA FLEECE PLUS
Теплота та швидке висихання
Новий MAGMA+ – це нове покоління термальних матеріалів. Його фліс ізолює і зберігає тепло навіть у найгірші зимові дні. MAGMA + присутній на всіх частинах гідрокостюмів MAGMA, крім рук, які потребують більшої гнучкості.

Швидко сохне
Завдяки швидковисихаючій флісі та внутрішній структурі, яка діє як тунель для відведення води, MAGMA + забезпечує кращий час висихання на ринку. Час висихання між MAGMA+ та звичайним флісом скорочується приблизно на 30%.

Легка вага
Завдяки своїй структурі та низькій щільності MAGMA + приблизно на 10% легше класичного флісу. Гідрокостюми MAGMA дуже легкі, оскільки вони швидко сохнуть і вбирають дуже мало води, навіть під час використання.

ДРЕНАЖ ВОДИ
Система дренажу води в області кісточок. Спеціальний вид неопрену з перфорацією зіллє воду, яка потрапила в костюм у процесі катання.

ЛАТЕКСНІ СМУГИ
Спеціальні латексні смуги в районі зап'ясть і щиколоток, які перешкоджають задирання рукавів і штанин костюма і зберігають костюм у правильній позиції.

ТИСНЕННЯ НА КОЛІНІ ЗЗАДУ
Задня частина коліна це область, яка потребує спеціального догляду. Спеціальні вставки ззаду допомагають триплекс згинатися більш природно для більшого комфорту під час згинання колін.

FUSION CUT
Обріз кінців рукавів або штанин зроблений таким чином, щоб фліс і ламінат сходилися в тонкий шар і не стирчала неопренова піна. Це не тільки естетично красиво виглядає, а й відповідає за посадку та довговічність костюма. Спеціальні стрепи PHANTOM перешкоджають задирання гідрокостюму від спрею води з дошки та також не дають воді потрапити всередину.

 

Размер XS S ST MS M MT LS L XL XXL
Вес 54-62 62-70 62-70 70-78 70-78 70-78 78-86 78-86 68-94 94-102
Рост 157-176 162-181 176-191 162-175 170-185 180-195 166-180 175-190 177-196 181-202

 

 

Ваша оцінка