MAGNET CARBON

SKU
MAGNET
В наявності

Революція стреплес продовжується з MAGNET CARBON V2. Надзвичайно легка і стійка до екстремальних трюків завдяки своїй інноваційній і посиленій конструкції, ця разюча дошка завжди прилипає до ваших ніг і дозволяє легко і дивно літати.

- Найлегша стреплес дошка
- Технологія, здатна протистояти екстремальним трюкам
- Прилипає до ніг протягом усього стрибка
- Величезний комфорт та контроль завдяки своєму ексклюзивному тонкому профілю
- Відразу ж покращує ваші скіли

Починаючи з 1 259 €

Стрибайте вище і відразу ж відвезіть всі трюки стреплес, які ви тренували протягом місяців. З сюрреалістичною легкою вагою та надзвичайно тонким профілем ця дошка левітує під ногами під час стрибків. Начебто оточені невидимим силовим полем, ви зможете піти на трюк за трюком з дошкою, що йде кожному вашому руху.

У версії V2 ширина дошки була трохи зменшена, а ніс трохи більший і прогресивніший для ще кращої керованості, більш швидкого прискорення і більшого комфорту в цілому.

Зменшена товщина приносить покращений контроль та інноваційну гнучкість, щоб забезпечити більший комфорт та точність при їзді та при приводненні, навіть у найжорсткіших умовах. Завдяки тонким рейлам та компактній формі, ваш центр тяжіння нижче, що, у свою чергу, призводить до неймовірної чуйності та балансу у повітрі. Це зовсім нове почуття з погляду контролю, з більш прямим зворотним зв'язком.

MAGNET CARBON V2 має чудовий поп і легко прискорюється з вами у повітря. Пряма лінія рокера у поєднанні з паралельним контуром забезпечує швидкість та стабільність, необхідну для високих повітряних трюків. Поводження контрольовані та гладкі завдяки комбінації глибоких каналів, точно вирізаних на дні дошки разом із правильною кількістю флексу.

F-One приніс революцію у світ стреплес за допомогою Magnet Carbon та його унікальною інноваційною технологією Carbon Custom Construction, яка значно знижує вагу, збільшує силу та покращує гнучкість дошки. Ця конструкція робить дошку легкою і неймовірно надійною - два найважливіші аспекти дошки для стреплес фрістайлу.

Корик покриває достатню площу дошки, так що ви отримуєте додаткове зчеплення в будь-якій ситуації, а рейл для захоплення був утоплений у палубу, щоб ви могли легко захопити дошку під час тик-таків.

Дошка доступна у розмірах 4'11 та 5'1. Вона оснащена набором F-One Flow Carbon M для передніх плавців та F-One Flow Carbon XS для заднього плавця.

Перетворіть своє катання за допомогою Magnet Carbon V2, найінноваційнішої дошки для стреплес фрістайлу на ринку.

 

Розмір Розміри (см) Об'єм, л Вага, кг
4'11 149 x 45 x 2,3 10,8 2,7
5'1 156 x 46 x 2,3 11,5 2,8

Ваша оцінка