LINX BAR

Рейтинг:
100%
SKU
LINX-BAR
В наявності

LINX BAR — це наша система керування, планка з подвійною регульованою довжиною. Вона ідеально поєднує малу вагу та простоту з чудовим комфортом та функціональністю.

- Доступна в трьох розмірах - 52-45 см, 45-38 см та 42-35 см для фрістайлу
- Регульована довжина планки управління
- Новий депауер для збільшення міцності
- Новий автоматичний вертлюг
- Інтуїтивно зрозуміла та надточна система депауера
- Чудова функціональність

Починаючи з 639 €

Сама планка невеликого діаметру зі зручним хватом, що прощає руки. Рукоятка має гумове відчуття з тонкою текстурою. Вона здається твердою знизу та трохи зручнішиша зверху, де ваші пальці обхоплюють планку.

Інтегровані поплавці на кінцях штанги містять механізм для регулювання розміру вашої планки. Просто потягніть бирку під планкою, поверніть вставку, і розмір планки зміниться. У вас також буде можливість регулювати довжину керуючих строп.

Планка оснащена рятівною стропою, яка тепер розміщена в новому прямокутному чохлі, що забезпечує більшу міцність. Ця нова функція запобігає тертю центральної лінії об алюмінієву трубку та не тертиме об пальці користувача.

Над планкою була оновлена скоба з нержавіючої сталі, яка використовується для регулювання потужності, для більшої простоти, а система депауер тепер тонша і, отже, більш точна.

LINX BAR пропонує можливість перемикання між низьким і високим V:

Високий V для BANDIT, BANDIT S, BULLIT
Низький V для TRIGGER, BREEZE, ONE
Додатковий поплавок розміщено над системою депауера для підтримки позитивної плавучості, якщо ви від’єднаєтеся від планки.

Кольорове кодування планки дуже чітке: помаранчевий ліворуч і темно-синій праворуч.

Стропи закінчуються петлями і кріпляться до роз’ємів брайдла.

Чікенлуп має вбудований механізм, щоб розкрутити ваші стропи. Новий мінімалістичний вертлюг під планкою тепер виготовлений із пластикової шпильки та кільця з нержавіючої сталі, на яке ви вішаєте ліш. Він легко обертається і автоматично розкручує рятувальну стропу.

 

Ваша оцінка