FOIL DRIVE ASSIST SLIM

SKU
FD-ASSIST-SLIM
В наявності
Assist Slim менший і легший, має більш короткий час роботи і призначений для підвищення продуктивності. Він має достатню потужність для допоміжного фойлінгу, залишаючись при цьому надкомпактним!
Починаючи з 4 830 €

Foil Drive Assist Slim - це менша за розміром і легка модель, орієнтована на продуктивність, що забезпечує максимальну продуктивність електричного гібридного фоїл асистента. Незважаючи на свій невеликий розмір, він забезпечує достатню тягу, що дозволяє швидше та простіше вийти на крило, проте батареї меншого розміру скорочують час роботи. Assist Slim ідеально підходить для передових, високопродуктивних райдерів або вінгерів/даунвіндерів, яким не потрібна велика ємність акумулятора.

З акумулятором SLIM Performance у вашому розпорядженні буде максимум енергії.

Електричний кабель попередньо монтується до моторної частини (на статорі) за допомогою Foil Drive. Тому вам доведеться вибрати довжину кабелю. При використанні асистентом для новачків рекомендується відстань від 20 до 25 см.

У комплект входить все необхідне, щоб перетворити наявні у вас фоїл та дошку на електричну машину!

Просто виберіть бажане:

- Slim Батарея
- Gen2 Мотор
- Адаптер щогли, що підходить саме до вашої щогли.

Foil Drive Assist Slim ідеально підходить тим, хто просто шукає додатковий імпульс для катання на фолі або на невеликих дошках та фойлах. Assist Slim не підходить для тривалих періодів катання за допомогою двигуна, він просто дає поштовх, щоб піднятися на фойлі та кататися більше. Досвідченим райдерам Surf та Downwind сподобається низький профіль та вага, але їм потрібно буде дуже дисципліновано користуватися дроселем. Вінгфоілерам зазвичай не потрібен час роботи, а також вони оцінять низький профіль та вагу.

Ваша оцінка