MANERA EXO

SKU
EXO
В наявності
Завдяки жорсткішій центральній частині EXO відмінно підтримує спину. Тим не менш, вона забезпечує більшу свободу рухів завдяки різним рівням жорсткості, особливо завдяки гнучкості контуру.
Починаючи з 390 €

Важко покращити трапецію, таку як EXO, але розробка ECLIPSE навчила нас багато чому, і ми використали цей досвід для зміни конструкції нашої зіркової трапеції. Ми застосували технологію Adaptive Shell до моделі EXO, щоб забезпечити найкращу підтримку, зменшити вагу та підвищити надійність. Завдяки жорсткішій центральній частині EXO відмінно підтримує спину. Тим не менш, вона забезпечує більшу свободу рухів завдяки різним рівням жорсткості, особливо завдяки гнучкості контуру. М'яка частина EXO складається з однорідної піни, яка не вбирає воду, тому при використанні трапеція залишається легкою та зручною.

Адаптивна оболонка
Жорсткість адаптивної оболонки варіюється від жорсткої в центральній частині до м'якшої по краях. Жорсткий центральний ремінь не дозволяє ременю згинатися і здавлювати ваше тіло, зберігаючи при цьому хорошу поперекову підтримку. Більш м'який контур зберігає інтуїтивну мобільність та адаптованість.

Однорідна піна
Комфорт має першорядне значення у будь-якій трапеції. У EXO використовується єдина литва для виготовлення цільної пінної основи. Це робить її надзвичайно міцною, тому що потрібно менше деталей, які потрібно склеювати чи зшивати. Вона вбирає набагато менше води і набагато легше, ніж кілька шарів піни, які використовуються в деяких трапеціях.

Система утримання
Оскільки немає нічого гіршого, ніж трапеції, які піднімаються нагору під час тренувань, ми розробили асиметричне кріплення, яке розподіляє сили вниз. Зафіксований у вихідному положенні гак не піднімається назад.

Ліш
Точка кріплення ліша розташована в передній частині трапеції, що забезпечує легкий та прямий доступ для відстібування у разі надзвичайної ситуації. Металеве кільце, прикріплене за умовчанням до лямок з правого боку, можна легко перемістити на ліві лямки.

Плита ARC
ARC – це плита нового покоління, розроблена для забезпечення більш точної та комфортної навігації, а трапеції краще утримуються на місці.

Розмір XS S S+ M M+ L XL
Ширина талії, см 24-27 24-27 28-30 28-30 31-34 31-34 31-34
Обхват талії, см 68-76 74-82 77-85 82-90 85-93 88-96 94-104
Плита, см 24 24 28 28 32 32 32
 

Ваша оцінка