DIABLO V5

SKU
DIABLO-V5
В наявності

Відкрийте для себе новий DIABLO V5 – кайт, який справляється з будь-якими умовами, щоб ви могли зосередитись на перегонах. Після 18 місяців випробувань за участю наших кращих гонщиків ми з гордістю представляємо наш зареєстрований у Олімпійських іграх кайт.

- Кайт зареєстрований на Олімпійських іграх
- Супер твердий та надстабільний
- Елегантний чистий технічний дизайн
- Дуже швидка інфляція

Починаючи з 1 721,30 € Звичайна ціна 2 459 €

При розробці DIABLO V5 ми витратили багато часу на аналіз поточних та можливих майбутніх гоночних форматів, щоб визначити, які характеристики будуть потрібні для олімпійського гоночного кайту, щоб наш райдер став лідером. Як і за будь-якого розвитку, ми уважно вивчали наші попередні повітряні змії, їхні сильні та слабкі сторони і те, як ми могли б використати всі наші попередні знання, щоб рухатися вперед. З DIABLO V5 вийдіть новий рівень продуктивності.

Для цієї моделі ми працювали над великим внутрішнім тиском, що означає надміцність та стабільність. Кайт має великі кути атаки і швидке маневрування і забезпечує максимальну продуктивність з високою стабільністю. Його новий, простий та чистий технічний дизайн зменшив вагу DIABLO V5 порівняно з V4. Нова високоефективна конструкція також знижує розтяг матеріалу.

Використовуючи розстроповку Technora та продуману внутрішню конструкцію, ми зменшили загальну кількість розстроповки, зберігши ту ж міцність та менший опір. Це покращує ваші кути і, отже, вашу загальну продуктивність.

Якщо прибрати сітку з вентиляційних отворів, V5 надується набагато швидше, і кінчики крил розправляються майже миттєво. Наша дренажна система забезпечує автоматичний злив води та піску.

Ідучи в ногу з поточними гонками, DIABLO V5 блискуче працює на дуже коротких стропах, забезпечуючи максимальну продуктивність.

Використовуючи новий профіль та арку, ми створили кайт, який може впоратися з будь-якими умовами, в які ви кидаєте його, тому ви можете зосередитися на гонках. Швидкість маневрів, фантастичні кути, будьте готові показати свої найкращі результати на кожній дистанції.

 

Розмір 8 9 11 13 15 18 21 25
Діапазон 9-15 мс 7,5-12,5 мс 5,5-9 мс 4,5-8 мс 4-7 мс 3-6 мс 3-5 мс 2-4 мс
Планка 50 см 50 см
50 см 60 см
60 см 60 см 60 см 60 см
Стропи 14 м 14 м 15 м 15 м 15 м 17 м 17 м 19 м

Ваша оцінка