BREEZE V4

SKU
BREEZE-V4
В наявності

BREEZE залишається найзручнішим монобалонним кайтом на ринку з разючими здібностями до слабкого вітру у поєднанні з повною простотою використання та легким керуванням.

- Гладкий профіль і контрольована деформація для більшої ефективності, ніж будь-коли раніше
- Нові тканини та ступінчасті шви для підвищення міцності, ефективності та продуктивності.
- Неперевершена маневреність при слабкому вітрі
- Ультралегкий
- Повна стабільність та контроль з відмінним зворотним зв'язком
- Інстинктивний зворотний запуск

Починаючи з 1 085 € Звичайна ціна 1 550 €

Цей кайт призначений для тих, хто хоче легкий сетап, який пропонує чудову керованість з відмінними характеристиками в низькому ціновому сегменті. З нашим діапазоном розмірів від 7 м² до 17 м², це ідеальний кайт для фрірайду за слабкого вітру та фоїлу в будь-яких умовах. Завдяки своїй стабільності та легкості, BREEZE V4 також може працювати при слабкому вітрі.

Ступінчасті шви були реалізовані як на передній, так і на задній кромці, щоб зробити весь профіль напрочуд гладким. Таким чином, лінія натягу шва переривається, а це означає, що весь профіль купола вирівнюється при повній потужності кайту. Ми також зберегли орієнтацію тканини у напрямку натягу.

Надувна конструкція BREEZE V4 виготовлена з матеріалу HITEX 158 г. Цей абсолютно новий високоміцний поліестер має відмінну стійкість до розтягування і, отже, більшу довговічність і характеристики.

Цей кайт також оснащений новим куполом NANO 55g. Цей інноваційний поліестер мікроріпстоп використовується на всій куполі. Його перевага полягає в покритті NANO та процесі плазмової обробки, що забезпечує підвищену жорсткість, стійкість до розтягування та розривів, а також довговічність.

Ці нові тканини та їх розташування на кайте дозволяють краще контролювати профіль для більшої стабільності та балансу, а також продовжують термін його служби.

Посилення стійки тепер дуже гладке завдяки смузі з кевлару зверху. Це покращує керованість та маневреність кайту, зменшує аеродинамічні перешкоди та зменшує загальну вагу кайту після намокання.

У повітрі керування BREEZE V4 настільки інтуїтивно зрозуміле, що ви можете забути про кайте і повністю зосередитися на польоті. Ця унікальна характеристика робить його ідеальним як для початківців, так і досвідчених райдерів.

Керування було точно налаштоване у всьому діапазоні розмірів. Великі розміри дуже чуйні, що робить їх ідеальними для будь-яких маневрів. Найменші оптимізовані для того, щоб справлятися із сильним вітром, з повним контролем швидкості та відмінною стабільністю при плаванні на підводних крилах. Перезапуск і навіть зворотний запуск виконуються інстинктивно і так само просто, як завжди, особливо при дуже слабкому вітрі.

Кайт був розроблений для роботи з низьким V. Якщо вам потрібний легкий кайт, який може викликати у вас посмішку при 4 м/c, рішення буде простим. Насолоджуйтесь тисячами можливостей з BREEZE V4!

 Ветровой диапазон кайта F-ONE BREEZE V4:

Размер, м2 7 9 11 13 15 17
Вес, кг 2,07 2,37 2,73 3,07 3,45 3,77
Скорость ветра, м/с 12,5+ 7-11+ 4-11+ 4-9 4-8 4-7 

 

Ваша оцінка