BIG ONE

SKU
BIG-ONE
В наявності

Відкрийте для себе дивовижний світ катання за дуже слабкого вітру з BIG ONE. Завдяки ранньому гліссуванню та чіпкій опорі ця дошка неймовірно стабільна та надійна, тому ви можете кататися у будь-який час з повною впевненістю.

- Дошка для лайтвінду
- Фантастична зарізка
- Раннє гліссування
- Легкий контроль

Починаючи з 669 €

BIG ONE ідеально підходить для початківців або райдерів більшої статури, а також для тих, кому потрібна надійна платформа для слабкого вітру. Завдяки великій площі поверхні ця дошка орієнтована на зчеплення та контроль, щоб забезпечити суперстабільну їзду.

Параболічний контур дошки, закруглені кути та вузькі тонкі напрямні роблять її дуже інтуїтивно зрозумілою та простою в управлінні.

Глибокий подвійний конкейв на дні забезпечує відмінне відчуття гліссування та плавність ходу в будь-яких умовах. Ця значна форма дна дає вам відчуття фіксації, яке утримує дошку на траєкторії.

Додаткова довжина та ширина забезпечують дуже легкий і ранній початок гліссування навіть на низькій швидкості, тому ви можете зосередитися на керуванні кайтом, в той час як дошка забезпечує необхідну підтримку та зарізку.

Помірний вигин дозволяє дошці злегка прогинатися під навантаженням. Це підвищує комфорт і робить дошку більш керованою та менш фізичною для катання. Додатковий рокер і втягнуті наконечники також допоможуть вам долати бурхливіші води, коли це необхідно.

Положення плавників зміщено, щоб максимізувати зчеплення, коли дошка в зарізці, для легкого руху проти вітру.

BIG ONE доступна в розмірах 160x45 см та 164x48 см. Обидва розміри оснащені чотирма 50-мм плавцями UNIBOX, які забезпечують більш високу швидкість та покращене ковзання завдяки більш тонкому профілю.

Розмір  Вага (кг)
160 х 45 3,6
164 х 48 4,1

 

Ваша оцінка