BANDIT XV

Рейтинг:
100%
SKU
BANDIT-XV
В наявності

- Вражаюча стабільність у будь-яких умовах
- Абсолютний контроль завжди
- Приголомшлива чуйність для епічних відчуттів
- Точний політ з відмінною дальністю та ефективністю
- Покращено прискорення, час зависання та кайтлупи
- Легка зарізка

 

Починаючи з 912 € Звичайна ціна 1 520 €

BANDIT XV неймовірно стійкий у повітрі, незалежно від сили вітру. Його фантастичний контроль дозволяє працювати на високому рівні у всіх дисциплінах. Кайт перетворює пориви вітру на тягу вперед.

Поліпшіть свої навички у бігейрі з новим BANDIT. Кайтлупи цього року швидше з меншим радіусом повороту, що дозволяє вам набирати більше або менше інтенсивності, скільки вам потрібно. Ви отримуєте повну підтримку від свого кайту, тому приземлення буде м'якшим, оскільки ви отримаєте додаткову підйомну силу перед приземленням.

Вражаюча миттєва реакція кермового управління забезпечує точність польоту з кращим балансом між простотою введення та зворотним зв'язком з кайтом. Це призводить до дуже лінійного відчуття із нульовим зривом. Випробуйте неймовірне відчуття BANDIT від рульового управління та обшивки купола, що чудово працюють разом.

BANDIT XV пропонує покращений час зависання, чисту висоту стрибка та вертикальне прискорення. Потрібно менше навичок та зусиль, щоб завантажити кайт перед його відправкою.

Іти проти вітру легко і комфортно, це зарядить вас назад на вітер після нових трюків та високих стрибків!

Завдяки своїй легендарній Delta C-подібній формі, єдиній все ще запатентованій конструкції кайту, Bandit пропонує незрівнянне відчуття планки, кращу здатність до перезапуску та виняткову стабільність.

Передня кромка була перероблена з додаванням ще одного сегмента та нового діаметра для забезпечення оптимальної маневреності та стійкості.

Нова подвійна вертикальна панель навколо задньої кромки, подвійна задня кромка бані та легший дакрон між S1 та S2 пропонують найгладший профіль для найбільш стабільного польоту.

Армування та конструкція в цілому були покращені, щоб отримати ще більший контроль.

BANDIT, що щорічно покращується протягом 15 років, не перестає вражати.

Розмір, м2 7 8 9 10 11 12 14
Швидкість вітру, м/с 12,5+ 10-17,5 7,5-15 6-13 5,5-12 5-11 4-9
Вага кайту, кг 2,33 2,55 2,73 2,96 3,14 3,34 3,71

 

Ваша оцінка