BANDIT S4

SKU
BANDIT-S4
В наявності

Справжній партнер для серфборду. Насолоджуйтесь простотою керування BANDIT S4, бездоганним керуванням та неперевершеним контролем потужності в будь-яких умовах, а також покращуйте свої навички серфінгу у найкоротші терміни.

Чуйний, інтуїтивно зрозумілий і здатний до супердрифту, профіль цього кайту неймовірно гладкий і забезпечує більш чіткі характеристики, більшу стабільність та ефективність, ніж будь-коли раніше.

- Гладкий профіль та контрольована деформація для неймовірних льотних здібностей.
- Абсолютний контроль у будь-який час
- Інтуїтивне зчеплення
- Дивовижний відгук при розвороті
- Миттєвий депауер, щоб забути про кайте під час серфінгу
- Легше та точніше

Починаючи з 952 € Звичайна ціна 1 360 €

BANDIT S4 повністю контролює кожний ваш рух. Кайт ніколи не набере потужність, якщо ви кинете його у вікно, що дозволяє вам плавно кататися у правильному положенні та кататися за відчуттями. Він забезпечує більш плавну їзду, а також постійний зв'язок із дошкою. Вас ніщо не відволікає та ваші траєкторії не порушуються.

Команда R&D інтенсивно працювала над тим, щоб зробити весь профіль напрочуд гладким, і реалізувала оригінальні східчасті шви на задній кромці. Таким чином, лінія натягу шва переривається, а це означає, що весь профіль купола вирівнюється при повній потужності кайту. Ми також зберегли орієнтацію тканини у напрямку натягу.

На звороті профілю ми зменшили натяг завдяки розташованим у шаховому порядку швам. Дві вертикальні панелі TECHNOFORCE 52 замінені на одну, а для розмірів 8 м² і менше ми розробили нову панель TECHNOFORCE 66. Він міцніший та стійкіший до розтягування, що забезпечує кращий контроль профілю на менших розмірах при сильному вітрі.

Для розмірів від 9 м² та вище ми зберегли TECHNOFORCE 52, щоб гарантувати легкість, а також двошаровий купол TECHNOFORCE 52 зі зміщеними швами на задній кромці.

Все це призводить до більшої ефективності. В цілому ідеально рівний профіль купола забезпечує більше відчуття стабільності без відчуття перешкод або руху планки і призводить до неймовірних характеристик при сильному вітрі.

Посилення стійок тепер дуже гладке завдяки смузі з кевлару зверху. Це покращує керованість та маневреність кайту, зменшує аеродинамічні перешкоди та знижує загальну вагу кайту після намокання.

Брайдл з 4 точками з'єднання та два ролики гарантують маневреність та контроль у будь-яких умовах.

Нові ролики з анодованого алюмінію з низьким коефіцієнтом тертя, виготовлені на верстатах з ЧПУ, дуже легкі та підвищують реактивність кайту. Вони також підвищують стійкість брайдла до стирання та його загальну довговічність.

Цей кайт пропонує чудову керованість і супер чітку реакцію на руління, яка забезпечує негайну реакцію на дії на планці. Легко тримати BANDIT S4 легко тримати попереду кожного руху та бути готовим до наступного входу. Подача енергії чиста і, хоч і швидка, дуже інтуїтивно зрозуміла, щоб адаптуватися до неї.

Завдяки своїй легендарній Delta C-Shape, єдиному запатентованому дизайну кайту, цей кайт пропонує незрівнянне почуття управління, найкращу здатність до перезапуску та виняткову стабільність.

Насолоджуйтесь унікальним плавним характером BANDIT S4, який дозволить вам малювати лінії та повністю контролювати рухи.

Вітровий діапазон кайта F-ONE BANDIT S4:

Розмір, м2 4 5 6 7 8 9 10 11
Вага, кг 1,71 1,89 2,09 2,25 2,40 2,61 2,81 3,02
Швидкість вітру, м/с 15+ 12,5+ 11,5+ 9+ 8-12,5 7-11 6-11 5-10

Ваша оцінка