SEVEN SEAS CARBON V2

Рейтинг:
100%
SKU
7SEAS-V2
В наявності

Легкий та ефективний глайд для всіх! Завдяки вражаючому співвідношенню продуктивності та доступності SEVEN SEAS підходить як новачкам, так і професіоналам.

  • Співвідношення сторін: 8,0
  • Фантастичний глайд, зарізка та швидкість
  • Доступний даунвінд
  • Тонкий та оптимізований дизайн для мінімального опору

 

Починаючи з 879 €

Новий SEVEN SEAS зберігає ту ж програму, що його попередник, але має більш сучасний дизайн. Завдяки більш тонкому контуру, вищому AR та оновленим поверхням цей новий фоіл зберігає легендарну доступність нашої лінійки SEVEN SEAS, одночасно підвищуючи її продуктивність.

SEVEN SEAS залишається орієнтованим на даунвінд. При катанні з вінгом він забезпечує поступальний та легкий зліт, а потім забезпечує гарний глайд проти вітру та на чопі. Його глайд полегшує такі маневри, як джайб та лавірування. Не бійтеся перейти з PHANTOM на SEVEN SEAS, як почнете вчитися джайбу.

У SUP-фоілі SEVEN SEAS дуже легко стартує, а потім пропонує несподіваний глайд і середню швидкість в порівнянні з його доступністю і площею поверхні. Це фоіл, якому віддають перевагу досвідчені райдери у легких умовах.

Наша мета в F-ONE – робити грайливі фоіли. Ми хочемо, щоб кожен фоіл міг корвити, навіть той, який призначений для даунвінду. Тому ми спеціально попрацювали над закінченням крил нового SEVEN SEAS, щоб підвищити його маневреність і зробити катання на ньому ще більш захоплюючим.

Побудовані з використанням моноблочної конструкції з карбону, фоіли одночасно дуже легкі та дуже міцні. Цей сетап забезпечує кращу передачу навантаження та найкращу жорсткість у всіх різних частинах для максимального контролю. З'єднання Титан дозволяє підключити як алюмінієву, так і карбонову щоглу, а фюзеляж розділений на дві частини для полегшення транспортування.

SEVEN SEAS - ідеальний фоіл, щоб відкрити для себе відчуття від високопродуктивного фоілу для даунвінду. Його здатність ковзати вперед, а також неперевершена маневреність та потенціал при низьких швидкостях роблять керування ним захоплюючим та легким. Це фоіл, який ви завжди триматимете у своєму сагайдаку.

Площа крила Розмах AR Вага без щогли Рекомендований стабілізатор
1100 94 8 1,31 XXS 170 DW / XXS 200 CARVING
1300 102 8 1,49 XXS 170 DW / XXS 200 CARVING
1500 109,5 8 1,68 XXS 170 DW / XXS 200 CARVING

Ваша оцінка