ROCKET SUP DOWNWIND

SKU
ROCKET-SUP-DW
В наявності

ROCKET SUP DOWNWIND - це фантастична дошка SUP для серфінгу, польоту над океанськими хвилями та отримання чудових відчуттів від ковзання при даунвінді.

- Вражаюче ковзання при даунвінді та серфінгу
- Стабільна та прощаюча
- Інтуїтивне управління та маневреність
- Жорстка та легка конструкція

Починаючи з 1 799 €

Форма цієї нової дошки є ідеальним поєднанням наших попередніх сапфоїлових дощок ROCKET SUP і ROCKET DW PRO. Зберігши їх найкращі якості, наша команда розробників створила компактну, чуйну та доступну дошку, яка ідеально підходить як для лову хвиль, серфінгу та набору швидкості, так і для даунвінду. У той же час, ця нова дошка забезпечує можливість легкого веслування та ковзання.

Коротка і вузька, але все ж таки дуже стійка завдяки паралельному контуру, ця збалансована дошка дозволяє вам зберігати ту ж стійку, коли ви гребете при зльоті або під час польоту. Вона також суперманеврена на хвилях. Спуск нижче за довжину 7'0 — це фантастичний крок при катанні на фоїлі, який наближає вас до відчуття серф фоілінгу.

Розподіл об'єму та загальний дизайн ROCKET SUP DOWNWIND ідеально підходять для сап-фоілінгу. Дошка має компактну форму з помірною шириною та прямими нижніми лініями, що допомагає райдеру набрати швидкість для старту. Куполоподібна носова частина з високими рейл також допомагає отримати імпульс для легкого старту при чопі. Скошені рейли зменшують опір та допомагають стабілізувати дошку під час випадкових приземлень. У поєднанні з широким контуром на обох кінцях всі ці властивості забезпечують загальну стабільність у всьому.

Крім того, дошка має глибоку увігнуту палубу, схожу на кокпіт, яка знижує ваш центр тяжіння і наближає вас до фоїлу, що забезпечує чудовий контроль над дошкою у польоті. Нарешті, жорстка та легка конструкція Full Bamboo робить дошку куленепробивною, а дека Double Bamboo допомагає створити дуже міцну та легку оболонку в усіх відношеннях.

ROCKET SUP DOWNWIND доступний у чотирьох розмірах: 5'10 (90 л), 6'2 (105 л), 6'4 (120 л) та 6'6 (140 л) та доступний для будь-якого рівня підготовки. Досвідченим гонщикам вагою менше 70 кг рекомендується вибрати 5'10, тоді як більш важким гонщикам підійде, наприклад, додатковий об'єм 6'2 (105 л). Великі дошки також є ідеальним варіантом для новачків, які прагнуть серйозніше ставитись до даунвіндів.

 

Розмір  Розміри (см) Об'єм (л) Вага (кг)
5'10 178 x 59,7 x 13,5 90 6,1
6'2 188 x 63 x 14 105 6,7
6'4 193 x 66 x 14,7 120 7,5
6'6 198 x 70,6 x 15,7 140 8,1

 

 

Ваша оцінка