BULLIT V2

SKU
BULLIT-V2
В наявності

Абсолютно новий кайт BULLIT, призначений для кайтлупів та бігейра, вибір чемпіонів та райдерів, які люблять сильний вітер.

- Ультра швидкі розвороти
- Суперпотужні кайтлупи
- Пряма та чуйна реакція управління
- Повний контроль
- присвячений залежним від сильного вітру

Починаючи з 740 € Звичайна ціна 1 480 €

BULLIT V2 забезпечить вам впевненість, необхідну для найскладніших лупів. Він повертається нижче у вікні та тягне вас горизонтально, викликаючи захоплюючі відчуття. Він повертається та піднімається неймовірно швидко, щоб вчасно спіймати вас та забезпечити м'яку посадку.

Надточне відчуття планки, не будучи надто важким чи жорстким, забезпечує впевненість у всіх ваших маневрах. Кайт реагує швидко і без простоїв завдяки прямій та постійній реакції на керування, і ви почуваєтеся впевнено та готові завантажити свій кайт для зльоту.

BULLIT V2 тепер має п'ять стійок, що забезпечує вражаючу стійкість та керованість. Ми також збільшили співвідношення сторін кайту, щоб отримати більший розмах та меншу ширину для кращого контролю профілю. Контроль деформацій повний, особливо під час навантаження.

Команда розробників інтенсивно працювала щоб зробити весь профіль напрочуд гладким, і реалізувала оригінальні шахові шви на задній кромці. Таким чином, лінія натягу шва розривається, що означає, що весь профіль купола вирівнюється, коли кайт працює на повну потужність. Ми також зберегли орієнтацію тканини натяг.

На задній стороні профілю ми зменшили натяг завдяки розташованим у шаховому порядку швам, де ми використовували наш новий TECHNOFORCE 66g. Він міцніший і стійкіший при розтягуванні, що забезпечує кращий контроль при сильному вітрі.

Все це призводить до більшої ефективності. В цілому цей ідеально рівний профіль купола дає більше відчуття стабільності без відчуття хвилювань або руху штанги і забезпечує неймовірні характеристики на високому рівні.

Посилення стояків тепер стало дуже гладким завдяки кевларовій смузі зверху. Це покращує керованість та маневреність кайту, зменшує аеродинамічні обурення та зменшує загальну вагу кайту після намокання.

Наша оригінальна вуздечка з 5-точковим з'єднанням та два ролики допомагають зберігати арку стабільною навіть за умов підвищеної потужності.

Нові ролики з анодованого алюмінію з низьким коефіцієнтом тертя дуже легкі та підвищують реактивність кайту. Вони також підвищують стійкість вуздечки до стирання та її загальну довговічність.

BULLIT V2 - це просто ідеальний кайт, який дозволить вам використовувати його розміри, адаптовані для всіх видів лупів та величезних ейрів.

Прихильність – ключове слово BULLIT V2. Він пропонує новий стандарт для тих, хто хоче розширити свої можливості у Big Air.

Вітровий діапазон кайта BULLIT V2

Розмір 6 7 8 9 10
Швидкість вітру, м/с 14+ 12.5+ 11+ 10+ 8+

 

Ваша оцінка