MANERA BLIZZARD

SKU
BLIZZARD
В наявності
Легка, водостійка та вітрозахищена куртка для кайтсерфінгу та інших видів водного спорту.
Починаючи з 155 €

Характеристики

Осінь та зима з сильними вітрами та холодним вітром – це саме те, для чого призначена куртка Blizzard. Складається з 3 шарів, вона легка, водостійка та вітрозахищена. Дві бічні кишені дозволяють просмикнути плиту трапеції, катаючись на кайте. Куртка Blizzard створює кокон навколо кайтера, який дозволяє набагато краще чинити опір холоду навіть зі стандартним гідрокостюмом. Якщо ви знаходитесь на воді або проводите тренування на пляжі, Blizzard буде тримати вас у теплі та комфорті.

Віндстоппер

Холодний вітер знижує температуру вашого тіла через поток повітря, що проходить, з більш низькою температурою особливо якщо тіло мокре. 3 шари куртки Blizzard працюють як огорожа, відрізаючи вітер і захищаючи тіло від холодних поривів.

Дихаюча тканина

Завдяки своїй мікроперфорованій внутрішній мембрані куртка евакуює вологу та запобігає вологості тіла. Це робить її гарним інструментом для будь-якого виду спорту, такого як SUP-серфінг, велосипед чи навіть прогулянка вулицею.

Водовідштовхування

Пори внутрішньої мембрани недостатньо великі, щоб пропускати краплі води. Будучи водонепроникною, куртка захищає райдера від ефекту вітряка. Вона також залишається легкою, оскільки не поглинає воду.

 

 

Ваша оцінка